Ürün Orjinal Mi?

Web sitemiz üzerinde satılan ürünler Prolife Fx15‘dir. Prolife markasının orjinal üretimli ürünleridir. Kapsül rengi bordodur ve etki garantilidir. 

İçeriğinde Ne Var?

Çinko (4 mg),
C vitamini (30 mg),
Üzüm Çekirdeği Eksresi (10 mg),
Mikro Kristalin Selüloz (98 mg) 

bulunmaktadır. 

Nasıl Kullanılıyor?

Sabah kahvaltısından yarım saat önce 1 adet 2 bardak ılık su ile ve arada 8 saat olacak şekilde akşam yemeğinden yarım saat önce yine 2 bardak ılık su ile 1 kapsül şeklinde alınır. Yani toplamda gün içinde 2 adet tüketilir. Fx 15 zayıflama hapını kullanırken kesinlikle su tüketimine dikkat etmelisiniz. Gün içerisinde en az 2,5-3 litre arası su tüketiminizin olması şart. 

Kimler Kullanamaz?

Fx15 Zayıflama Hapını: 18 yaş altı, 55 yaş üstü bireyler, Hamile kadınlar, hamilelik şüphesi olan kadınlar ve emziren anneler kullanamaz. Böbrek, kalp ve tansiyon hastaları fx 15 zayıflama hapını kullanamaz! Alkol ve ilaçlarla birlikte tüketilmesi tavsiye edilmez. 

Bırakınca Kilo Alır Mıyım?

Kullanım boyu kaybetmiş olduğunuz kalorileri bir anda hızlıca ve orantısızca yeniden almanız, elbette size kilo aldıracaktır. O yüzden bıraktıktan sonra mutlaka dengeli beslenme planına devam edilmeli ve bol su tüketmeyi alışkanlık haline getirilmelidir.

Kapıda Ödeme Var Mı?

Ödeme yöntemi olarak kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş Verirsem Ne Zaman Gelir?

Siparişleriniz 16:30’a kadar olması halinde aynı gün kargoya verilir. (Hafta Sonu Hariç).  Tahmini teslim 1-3 iş günüdür.

Hangi Kargo İle Gönderilir?

Yurtiçi ya da isteğinize göre aras kargo ile gönderimi yapılır

Kullanırken Spor ve Dİyet Şart Gerekir Mi ?

Günde en az 2,5- 3 litre su içmeniz kaidesiyle gerek yoktur. Fakat spor ve sağlıklı beslenme hayatımızda en önemli yere sahip olması gereken kavramlar olduğu için yapmanızda da sakınca yoktur.